Aleksandra Iwańska – Psychoterapia Pruszków

krei

Doświadczenie zawodowe zdobyłam:

  • pracując w Fundacji Itaka i udzielając wsparcia na „Linii dla Dzieci i Młodzieży”
  • pracując z pacjentami PZU Zdrowie
  • stażując w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, gdzie przeprowadziłam wiele rozmów z osobami doświadczającymi przemocy

Chętnie pomagam osobom:

  • dla których trudności w rodzinie i relacjach partnerskich stały się codziennością,
  • osobom doświadczającym przemocy,
  • osobom, które nie mogą znaleźć swojego miejsca w środowisku zawodowym,

A także osobom cierpiącym z powodu niepokoju, stresu i natłoku myśli, mającym obniżony nastrój i podejrzewającym u siebie depresję, zmagającym się z natrętnymi myślami oraz odczuwającym pustkę.

Obecnie przyjmuję w Centrum Psychoterapii Adiuta w Pruszkowie

Centrum Adiuta to poradnia psychoterapeutyczno-poradnictwa zlokalizowana w Pruszkowie. Centrum oferuje szeroki zakres usług, w tym psychoterapię psychoanalityczną i psychodynamiczną, poradnictwo psychoanalityczne i psychologiczne. Centrum oferuje również poradnictwo indywidualne i grupowe, a także terapię rodzinną. W Centrum Adiuta zespół doświadczonych specjalistów pomaga klientom znaleźć najlepsze rozwiązania ich problemów ze zdrowiem psychicznym. Centrum zapewnia bezpieczne i wspierające środowisko dla klientów do odkrywania swoich uczuć i myśli oraz do pracy nad ich problemami.  Centrum Adiuta zobowiązuje się do zapewnienia wysokiej jakości opieki i wsparcia swoim klientom. Centrum stara się stworzyć atmosferę zaufania i zrozumienia oraz pomóc klientom znaleźć najlepsze rozwiązania ich problemów ze zdrowiem psychicznym.

strona www: Psychoterapia Pruszków

adres:

Centrum Psychoterapii Pruszków – “ADIUTA”
05-800 Pruszków,
Górna 19

tel. 509 813 384

mail. gabinety@adiuta.pl

Leave a Comment