Katarzyna Iwanicka

Katarzyna Iwanicka – Psycholog, psychoterapeuta
Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam Studium Psychoterapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia. Pracowałam w poradni uzależnień w Szpitalu Wolskim, przyjmowałam także w centrum psychoterapii BEN MED. Obecnie jestem w trakcie pisania pracy doktorskiej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie poświęconej tematyce uzależnień.
Jestem także w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty systemowego. Szkolę się w Szkole Psychoterapii Systemowej MABOR, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Kontynuuję własną szkoleniową psychoterapię grupową. Pracuję pod superwizją.
Udzielam konsultacji psychologicznych, które mają na celu zrozumienie trudności pacjenta i wybranie najlepszej formy pomocy. Ponadto, prowadzę także psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Pracuję z osobami borykającymi się ze stresem, problemami emocjonalnymi, trudnościami w nawiązywaniu relacji oraz zaburzeniami psychosomatycznymi. Pomagam także osobom nadużywającym substancji psychoaktywnych.

Pracuję zgodnie z zasadami kodeksu etycznego zawodu psychoterapeuty.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prowadzę również terapię w języku angielskim.

Kontakt
tel: 501 121 913
email: iwanicka.kasia@gmail.com
www: Psychoterapia Lublin

Kontakt Poprzez Formularz

Dodaj (captcha):
12 + 12 =

Potrzebujesz pomocy psychologa? - poszukaj w bazie