Wójtowicz Hanna

»

Wójtowicz Hanna

Wójtowicz Hanna


Mgr Hanna Wójtowicz – psycholog – psychoterapeuta rodzinny, par
Ukończyłam studia na wydziale Psychologii WSF i Z o specjalności: Psychologia kliniczna.
Ponadto jestem absolwentką całościowej 4 – letniej szkoły terapii rodzin w Ośrodku Szkoleń Systemowych, wypełniającej standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wciąż staram się doskonalić swoje kwalifikacje. Obecnie kontynuuj ę naukę w celu uzyskania certyfikatu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Swoje doświadczenie zawodowe osiągnęłam między innymi: W Szpitalu Wolskim na oddziale Psychiatrii, w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych, w I Klinice Instytutu Psychiatrii I Neurologii w Warszawie, w Specjalistycznej Poradni Psychologicznej „Centrum” oraz w Gabinecie Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Imago”.
Pracuj e z rodzinami i parami w nurcie systemowym oraz z osobami indywidualnymi w nurcie psychodynamicznym. Moja wiedza na temat obu podejść pozwala na bardziej efektywną terapię.
Zapraszam na terapię rodzinną, par osoby, które odczuwają brak satysfakcji z życia rodzinnego. Napięcia i trudności emocjonalne powodują przerwanie ogniwa spajającego rodzinę i pragną to zmienić. Pomimo ogromnego uczucia i starań trudno podjąć wspólne decyzje lub wyrazić swoje potrzeby i problemy. Dom przestał być miejscem azylu pozwalającym na regenerację sił lub miejscem, w którym napięcia i konflikty powodują brak poczucia bezpieczeństwa.


Potrzebujesz pomocy psychologa? - poszukaj w bazie